Naprawa komputerów Wrocław

Zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z naszych usług:
Tel: +48 508-044-289
E-mail: kontakt@serwis.pl

Poniżej przedstawiamy artykuł branżowy, zachęcamy do lektury.

Jako firma z wieloletnim doświadczenie w branży naprawa komputerów Wrocław mamy dużą wiedzę na temat tytułowego zagadnienia, i możemy przedstawić cały szereg argumentów które przemawiają za tym, aby zlecić naprawę profesjonalnej firmie takiej właśnie jak DW TECH.

Przede wszystkim jakość. Przerabialiśmy setki przypadków napraw samodzielnych lub też przez domorosłych fachowców, którzy nawet nie prowadzą działalności gospodarczej, ale dorabiają sobie do pensji naprawianiem komputerów. Czasami nawet i takie naprawy działały, ale wykonane nie w pełni profesjonalnie sprawiały, że problemy ze zdwojoną mocą wracały za czas jakiś, niejednokrotnie połączone dodatkowo z nowymi usterkami. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele. Na przykład źle dobrane podzespoły, złe oprogramowanie – często nie dobrane pod działający system operacyjny, źle dobrane sterowniki, i wiele innych. Już nawet nie ma co wspominać, że często zdarza się wykorzystywanie nielegalnych programów, czyli oprogramowania pirackiego, co jest oczywiście duża prośbą do losu o kłopoty. Świadczona przez nas naprawa komputerów Wrocław jest oczywiście w pełni profesjonalna i nawet nie ma możliwości takich podstawowych błędów w sztuce. Korzystając z DW TECH mają Państwo absolutną pewność, że naprawa jest wykonana według wszelkich prawideł sztuki, profesjonalnie i z maksymalnie pozytywnym efektem jak to tylko jest możliwe.

Kolejną kwestią są finanse. Oczywistym jest że profesjonalnie świadczone usługi z zakresu naprawa komputerów Wrocław muszą być droższe, niż firm kiepskich czy domorosłych serwisantów. Wynika to z wielu czynników, takich, jak na przykład fakt że korzystamy z podzespołów tylko renomowanych firm, lub nawet z prostej przyczyny, że działając legalnie musimy odprowadzić podatki od przychodu. Ale jedna kwestia jest tutaj bez sporna – płacąc nawet wyższą stawkę za pracę firmy z branży naprawa komputerów Wrocław, takiej jak nasza firma DW TECH, koniec końców Państwo oszczędzają. Dokonując naprawy komputera w naszym serwisie, mając gwarancję, że wszystko jest wykonane prawidłowo i na dobrej jakości komponentach, czy też na legalnym, dobrym oprogramowaniu, mogą być Państwo pewni, że sprzęt posłuży przez kolejne lata bezawaryjnie. Oczywiście elektronika, czy też software zawsze mogą płatać figle – nawet nowa część prosto ze sklepu potrafi się zepsuć po kilku dniach użytkowania. Wówczas jednak korzystając z serwisu naprawa komputerów Wrocław mają Państwo usługę na gwarancji, podobnie jak części, więc problemu nie ma, nie ma też dodatkowych kosztów. Pamiętając, że mądrości ludowe często się są „w punkt” naprawdę warto przytoczyć powiedzenie, że „chytry dwa razy traci”.

Kolejną kwestią jest oszczędność czasu. Dokonywane przez nas naprawy są w maksymalnie możliwym, szybkim tempie. Wynika to z faktu posiadania wykwalifikowanych serwisantów. Przerobili już setki różnych usterek i sytuacji, stąd już po wstępnym opisie problemu przez Klienta mają w głowie czego może dotyczyć naprawa komputerów Wrocław. Oczywiście definitywnie tylko na podstawie wywiadu stwierdzić się nie da jakiego rodzaju jest usterka, bo dany objaw może powodować kilka czynników. Wykwalifikowany serwisant wie jednak jakie czynności diagnostyczne wykonać, nie błądzi, nie musi szukać w sieci, tylko od razu działa. Ponadto profesjonalna firma, taka jak DW TECH, działająca w branży naprawa komputerów Wrocław, posiada swoje dojścia i kontakty, dzięki którym jest w stanie relatywnie szybko zdobyć potrzebne podzespoły, nawet takie, których brakuje często na rynku.

Wyżej wymienione argumenty to tylko kropla w morzu powodów, dla których warto skorzystać z firmy DW TECH. Jest ich znacznie więcej, jak chociażby darmowy dojazd do klienta czy darmowa diagnostyka, co wcale nie jest praktyką powszechną w tej branży.

Wykonujemy wszelkie usługi serwisowe z zakresu naprawa komputerów Wrocław: poprzez uszkodzenia mechaniczne, przez awarie podzespołów, po usterki oprogramowania. Z każdym klientem potrafimy nawiązać kontakt i nawet całkowitemu laikowi wyjaśnimy co i dlaczego trzeba zrobić. Nasze usługi są kompleksowe, naprawiony sprzęt nie tylko oddajemy, ale jeśli Klient sobie tego życzy po przywiezieniu sprzętu podłączamy i testujemy razem z nim.

Doradzimy również Klientowi jak dbać na przyszłość o komputer, zasady konserwacji sprzętu, wpływ zewnętrznych czynników na działanie peceta. Niejednokrotnie przy naprawie komputera diagnozujemy inne współistniejące problemy, lub też widzimy na horyzoncie potencjalny, przyszły problem. Klient natychmiast jest informowany i podsuwane są mu potencjalne rozwiązania.

Kolejną ważną kwestią jest bezpieczeństwo danych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, działając w naprawa komputerów Wrocław, że oddając nam do serwisu komputer firmowy może się na nim znajdować wiele poufnych danych Klientów, dokumentów i plików. Podobnie zresztą w przypadku komputerów prywatnych mogą na nim być rodzinne zdjęcia, filmy, rachunki, dane do kont bankowych i wiele innych poufnych danych. Działamy w pełni profesjonalnie i nie muszą się Państwo absolutnie obawiać o poufność przekazanych danych.

Jeżeli potrzebują Państw naprawa komputerów Wrocław, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i korzystania z naszych usług.

Naprawa komputerów Wrocław

Naprawa komputerów

Naprawa laptopów Wrocław

Naprawa laptopów

Naprawa komputerów

Komputer stacjonarny, czyli popularny pecet, to kosztowny sprzęt, szczególnie w ostatnim czasie gdy zakłócone zostały łańcuchy dostaw, i ceny podzespołów znacznie zdrożały. Dlatego warto posiadać zaufaną firmę z branży naprawa komputerów Wrocław, która w przypadku usterki sprzętu szybko i sprawnie postawi go na nogi w rozsądnej cenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.