O firmie

Jesteśmy firmą z 10 letnim doświadczeniem w świadczeniu usług z branży IT. Obszar naszej działalności to przede wszystkim miasto Wrocław, województwo dolnośląskie i województwo opolskie. Jesteśmy świetnie wykwalifikowanym, pełnym pasji, zespołem specjalistów, który z werwą i zaangażowanie podchodzi do każdego zlecenia.

DW TECH specjalizuje się między innymi w branży naprawa komputerów Wrocław. Jest to jedna z dziedzin którą zajmujemy się od samego początku naszej działalności. Nasi technicy i inżynierowie składali i naprawiali komputery na długo przed tym, zanim w kwestii wykształcenia a potem ścieżki zawodowej poszli w tym właśnie kierunku rozwoju. Ponadto cały czas jesteśmy na bieżąco, śledzimy najnowsze trendy, bierzemy udział w szkoleniach, czytamy branżową prasę, doskonalimy swoje umiejętności wychodząc z założenia, że nawet mistrz może pobić swój własny rekord. Innymi słowy, nie ważne jak dobry jesteś, zawsze możesz być jeszcze lepszy. Dlatego też w kwestii naprawa komputerów Wrocław możemy nieskromnie stwierdzić, że świadczymy usługi na najwyższym możliwym poziomie. Szybko diagnozujemy problem i podajemy Klientowi potencjalne rozwiązania problemu. Przez naprawę po wymianę części. DW TECH to naprawa komputerów Wrocław w najlepszym wydaniu.

Naprawa komputerów Wrocław Naprawa laptopów Wrocław

Oczywiście nie ograniczamy się tylko do pecetów, komputery przenośne, czyli laptopy też nie mają dla nas tajemnic. W kwestii naprawa laptopów Wrocław na pewno nie odbiegamy ani o jotę jeśli chodzi o jakość świadczonych usług od naprawy pecetów. Naprawa laptopa jest nieco bardziej złożona, niż naprawa peceta przede wszystkim ze względu na inną specyfikę instalacji komponentów komputera. W pececie mamy przeważnie dość łatwy dostęp do każdego elementu, gdyż są one montowane w dużych obudowach, gdzie przeważnie możemy łatwo wymontować jeden z boków i mamy dogodne dojście do podzespołów. W przypadku laptopa poszczególne elementy są mniejsze i skomasowane w niewielkiej obudowie. Mówiąc o naprawa laptopów Wrocław mówimy także o ultrabookach, czyli bardzo smukłych, niewielkich rozmiarów komputerach przenośnych. Generalnie rzecz ujmując dla laika, który jednak ma jakąś wiedzę i jest w stanie poradzić sobie z pecetem, często nie lada wyzwaniem jest sam demontaż obudowy laptopa, gdzie niemal każda firma i model mają inny sposób skręcania i mocowania obudowy. Ponadto w przypadku laptopów dużo częściej mamy do czynienia z uszkodzeniami mechanicznymi czy usterkami spowodowanymi działaniem cieczy, co wynika z faktu że są to komputery przenośne. Jeżeli macie Państwo problem ze swoimi notebookami serdecznie polecamy się jako naprawa laptopów Wrocław, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Gama świadczonych przez nas usług jest znacznie szersza. Poza już wymienionymi oferujemy także: prace konserwacyjne, konserwację chłodzenia, instalację systemów operacyjnych, instalację podstawowego oprogramowania, odzyskiwanie danych, usuwanie wirusów, tworzenie sieci komputerowych, tworzenie stron internetowych czy naprawa płyt głównych.

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto z nas skorzystać. Powodów aby skorzystać z firmy DW TECH naprawa komputerów Wrocław jest wiele. Wymienimy tylko kilka z nich:

  • jesteśmy zespołem wykształconym w kierunku pracy którą wykonujemy
  • nasza wiedza jest aktualna, na bieżąco aktualizujemy nasze kwalifikacje
  • posiadamy duże doświadczenie w branży
  • mamy doskonały kontakt z Klientem
  • oferujemy darmowy dojazd do Klienta
  • jesteśmy terminowy i nasze terminy nie są odległe, zawsze staramy się maksymalnie szybko wykonać zlecenie, na tyle na ile pozwala to zachować najwyższą jakość
  • nasze ceny są uczciwe i przystępne

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do korzystania z usług naszej firmy.

DW TECH Naprawa komputerów Wrocław

Naprawa komputerów Wrocław

DW TECH Naprawa laptopów Wrocław

Naprawa laptopów Wrocław

DW TECH Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe Wrocław

DW TECH Serwis Komputerowy Wrocław

Serwis Laptopów Wrocław

Usługi informatyczne Wrocław

Usługi informatyczne Dolnośląskie

Naprawa komputerów na dojazd Wrocław

Informatyk do domu Wrocław

O firmie

DW TECH to najwyższej jakości usługi z branży informatycznej świadczone na terenie miasta Wrocław i województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naprawa komputerów Wrocław. Naprawimy Twój sprzęt szybko i sprawnie. Ponadto osoby szukające naprawa laptopów Wrocław także będą w pełni usatysfakcjonowane naszym serwisem. DW TECH to jakość i doświadczenie.