Pogotowie komputerowe Wrocław

Zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z naszych usług:
Tel: +48 508-044-289
E-mail: kontakt@serwis.pl

Poniżej przedstawiamy artykuł branżowy, zachęcamy do lektury.

Zapewne wielu z Was, którzy trafili na tę stronę, zastanawia się, co konkretnie oznacza usługa Pogotowie Komputerowe Wrocław? Nie, nie jedziemy na sygnale wezwani do komputera z usterką, ale ogólnie idea jest podobna.

Założeniem usługi pogotowie komputerowe Wrocław jest jak najszybszy czas reakcji na zgłoszenie klienta. Pomysł polega na tym, żeby klient nie musiał sam fatygować się do punktu serwisowego, tylko z zacisza własnego domostwa uzyskać wstępną pomoc, lub też umówić się na wizytę technika. Pierwszym krokiem jest więc kontakt z naszym pogotowiem. Odbieramy telefony niemal całą dobą, a co najmniej do późnych godzin nocnych. Jeżeli z jakichś przyczyn nie jesteśmy w stanie odebrać telefonu od klienta, to relatywnie szybko oddzwaniamy. Niejednokrotnie łatwiejszy i szybszy kontakt z nami jest za pośrednictwem Messengera. Wynika to z faktu, że w treści pisanej można czasem dokładniej, z większą ilością detali opisać usterkę czy uszkodzenie. Możemy też załączyć zdjęcie. Zdarzają się też sytuacje, kiedy serwisant nie może rozmawiać, ale za to może odpisać. Polecamy więc też kontakt z nami za pomocą Messengera.

Należy podkreślić, że pogotowie komputerowe Wrocław nie jest otwarte w określonych godzinach, tylko możliwość kontaktu istnieje o dowolnej godzinie. To jedna z podstawowych różnic z tradycyjnymi serwisami komputerowymi.

Zarówno przez telefon, jak i przez komunikator jeżeli opiszecie Państwo dokładnie awarię, technik może podpowiedzieć rozwiązanie. Na pewno dopyta o jakieś detale usterki, i jeżeli z dużym prawdopodobieństwem będzie mógł określić co jest przyczyn a, i dodatkowo usterka może być łatwa do usunięcia, wówczas technik spróbuje pokierować klienta. Oczywiście ma to miejsce tylko w przypadku naprawdę prostych awarii, kiedy sprawę można załatwić dwoma kliknięciami myszką. Możemy podać konkretny przykład: dzwoni do pogotowia kobieta, kompletny laik w kwestii komputerów, i zgłasza awarię dźwięku w swoim laptopie. Technik po wywiadzie telefonicznym od razu rozumie, że kobieta po prostu musiała przypadkowo skrótem klawiszowym wyłączyć systemowo dźwięk w urządzeniu. Taką „usterkę” można zlikwidować dwoma kliknięciami myszki, albo naciśnięciem dwóch klawiszy na komputerze. Celem naszej firmy oferującej pogotowie komputerowe Wrocław nie jest za wszelką cenę zarabiać na niewiedzy klientów, i takie proste rzeczy staramy się po prostu wyjaśnić dzwoniącemu. Natomiast my dzięki temu zyskujemy osobę, która na pewno nas poleci innym.

Najczęściej sytuacja wymaga jednak tego, żeby technik zjawił się fizycznie w lokalizacji gdzie jest usterka. I to jest kolejny element idei usługi pogotowie komputerowe Wrocław – to my dojeżdżamy do Klienta, a nie Klient musi się zjawić u nas. W tradycyjnych serwisach trzeba udać się do punktu serwisowego i oddać sprzęt do naprawy, ewentualnie sprzęt wysyłany jest pocztą. Przede wszystkim jest to strata czasu klienta. Nasz pracownik przyjeżdża na wskazany adres. O ile naprawa jest możliwa na miejscu, jest oczywiście wykonywana od ręki. Jeżeli jednak wymaga dużej ilości czasu i dodatkowej diagnostyki, wówczas sprzęt jest przez serwisanta zabierany do pracowni, gdzie jest poddawany dalszym czynnościom naprawczym. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasz serwisant zjawił się jak najszybciej, jak na pogotowie przystało. Często się zdarza, że technik jest w ten sam dzień u klienta, lub też w dzień następny. Staramy się, aby czas oczekiwania na przyjazd, nie przekroczył 48h. Wszystko jest zależne od stopnia obłożenia pracą naszego zespołu. Naprawiony sprzęt jest odwożony do Klienta, testowany.

Ideą i pomysłem na usługę pogotowie komputerowe Wrocław jest więc: szybki i dobry kontakt, szybka diagnostyka i pomoc, szybkie stawienie się technika pod wskazanym adresem i szybka naprawa sprzętu. Jak widać słowem klucz jest „szybkość”, bo na tym polega zamysł wszelkiego rodzaju pogotowia. Należy tu jednak podkreślić, że w naszym przypadku prędkość reakcji i krótkie terminy wykonania zlecenia nie mają negatywnego odbicia w jakości wykonanej usługi. Wychodzimy z założenia, że jednak lepiej jak Klient trochę dłużej zaczeka na swój sprzęt, ale dostanie go sprawny i będzie się mógł nim cieszyć kolejne lata.

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z naszej usługi pogotowie komputerowe Wrocław.

Pogotowie komputerowe Wrocław

Pogotowie komputerowe

Naprawa komputerów Wrocław

Naprawa laptopów Wrocław

Pogotowie komputerowe

Usługa pogotowie komputerowe Wrocław to propozycja dla osób które cenią sobie szybkość działania i wygodę. W dużym skrócie usługa polega na szybkim kontakcie z klientem, następnie na szybkim dotarciu do niego. Jak na pogotowie komputerowe Wrocław przystało dojeżdżamy do pacjenta – czyli do zepsutego sprzętu klienta. W razie potrzeby zabieramy go, a następnie oddajemy pod adres.